Ситуація з опаленням на Донеччині. В окупації та на контрольованій Україною території

15 територіальних громад на Донеччині отримали газ. В 10 громадах до газу під’єднані об’єкти критичної інфраструктури та соціальної сфери. В 11 громад неможливо відновити газопостачання через постійні бойові дії. 

Про це в ефірі Національного телемарафону розповів начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

За його інформацією, з 97 котелень на контрольованій Україною території Донеччини вже працюють 89-ть.

62% житлового фонду Донеччини отримує тепло. 

«З електропостачанням найбільш складна ситуація вздовж лінії фронту – це Бахмут, Соледар, Авдіївка, Торецьк, Великоновоселківський район.

Нами вже вжиті всі можливі заходи для того, щоб громади могли закупити дрова, вугілля та альтернативні види палива», - повідомив Павло Кириленко.

А тим часом на окупованій території ситуація з опаленням вкрай складна. Російські загарбники не змогли забезпечити початок опалювального сезону навіть у відносно спокійному Донецьку. Там досі не працюють 16 котелень. Крім того, ті котельні, які підключені, на мають можливості подавати тепло через те, що в опалювальних мережах  немає води, а наповнювати мережі нема чим.

На територіях, які росія окупувала після 24 лютого, ситуація з опаленням взагалі катастрофічна. Лише 14% будинків в Маріуполі отримують тепло. В Волновасі приблизно така ж сама ситуація.

Близько 60 мінікотелен, які окупанти завезли на два міста – Волноваху та Маріуполь – не можуть впоратись з проблемою. Більша частина з них досі не підключена. А там, де котельні запрацювали, через діри у стінах та вікнах тепло зберегти в будинках не можливо.

Декілька тисяч людей в Маріуполі досі живуть в підвалах взагалі без житла.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube