Окупаційна влада визнала, що в Маріуполі є проблема екстремізму

В Маріуполі існує проблема відношень між місцевим населенням та мігрантами. Окупаційна влада закликала містян боротися з проявами екстремізму та тероризму. 

Як повідомив місцевий гауляйтер Олег Моргун, про це йшлося на так званій ранковій нараді представників окупаційної адміністрації.

Наразі окупанти намагаються провести пропагандистську роботу серед місцевого населення. Кажуть, що в усьому винні   радикально настроєні українці, які, за словами Моргуна, “мають на меті розгойдати суспільство, у тому числі з питань національної належності та міграційної політики”.

Також окупанти радять маріупольцям  дотримуватись “пильності у повсякденному житті”, тобто бути гранично уважними при спілкуванні з незнайомими людьми, користуватися лише перевіреними джерелами інформації, не піддаватися на будь-які провокації похитнути нашу єдність за національними чи релігійними ознаками.

Зазначимо, що окупанти здійснюють політику зі зміни демографічного складу тимчасово окупованих територій, де місцевих мешканців змушують виїжджати через безробіття та гуманітарну катастрофу, а замість них завозять мігрантів, лояльних до рф.

Нещодавно голова так званої “ДНР”Денис Пушилін в інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телеканалів повідомив, що за останні 2 місяці в "ДНР" "легалізувалися" 5 тисяч мігрантів переважно із Середньої Азії.

За даними Центру Національного спротиву, у тимчасово окупованому Маріуполі наразі мешкає більше 30 тисяч мігрантів. І така кількість іноземців приходиться на приблизно 100 тисяч місцевого населення. Тобто зараз у Маріуполі - кожен третій - представник народів Середньої та Центральної Азії.

У місцевих соцмережах можна знайти безліч скарг від маріупольців, на агресивну поведінку приїжджих, яка провокує конфлікти у громадських місцях, зокрема жінки повідомляють про сексуальні домагання з боку мігрантів.

“Маріуполь поступово перетворюється з європейського міста на кішлак”, - кажуть містяни.

Справка

Екстремізм (від фр. extremisme, лат. еxtremus – «крайній») – прихильність до крайніх поглядів). Під екстремізмом прийнято вважати провокацію масових заворушень, громадянську непокору, терористичні акції, методи партизанської війни. У світовій законодавчій практиці є чимало визначень цього поняття, однак жодне з них не стало класичним і загальновизнаним. У зарубіжній науковій літературі також немає єдиного підходу до визначення юридичних ознак поняття «екстремізм». 

Здійснення екстремістської, терористичної та іншої радикальної чи насильницької діяльності суперечить як положенням Конституції України, так і законодавству України загалом, у тому числі Закону «Про основи національної безпеки», який визначає основні засади державної політики, спрямованої на захист національних інтересів і гарантування в Україні безпеки особи, суспільства і держави від зовнішніх і внутрішніх загроз в усіх сферах життєдіяльності.

Читайте також:

В окупованому Маріуполі мігрант зґвалтував 15-річну дівчину,- ФОТО

"Гастарбайтерам не входити!"У Маріуполі з'явилися наклейки на дверях магазинів,- ФОТО

Маріуполь в окупації перетворився на аул, мігранти притягли на будівництво барана

Републікація
10:48, Вчора