Вірусами дуже легко заразитися, як це видно з прикладу нинішнього коронавірусу, який атакував увесь світ всього за кілька місяців. Однак не тільки він є загрозою. Грип і навіть застуда можуть бути небезпечними, тому важливо приймати противірусні препарати, які можуть підвищити імунітет організму та захистити вас від патогенних мікроорганізмів. Якщо ви шукаєте корисну інформацію про аптеки та асортимент, що пропонується, ви потрапили в потрібне місце.

Правильна дієта

Нестача вітамінів та мінералів небезпечна, тому дуже важливо правильно харчуватися здоровою їжею. Саме їжа забезпечує найбільш легкозасвоювані інгредієнти. Багато людей приймають додаткові дієтичні добавки під час сезону грипу, але важливо пам’ятати, що надлишок вітамінів та мінералів є шкідливим, як і їх дефіцит. Прийом препаратів у вищих дозах слід проконсультувати з лікарем. Якщо у вас є сумніви, рекомендується провести аналіз крові на певний параметр. Тільки таким чином ви можете бути впевнені, що вашому тілу чогось не вистачає. Ніколи не слід проводити самодіагностику! Найбільша помилка - самолікування на основі інформації, знайденої в Інтернеті. Це може принести більше шкоди, ніж користі, а в деяких випадках закінчується госпіталізацією.

Особиста гігієна

Тільки пандемія коронавірусу почала приділяти ще більше уваги особистому догляду. На жаль, так само ви заражаєтесь грипом або іншим вірусом, який передається повітряно-крапельним шляхом. Досить одного чхання хворої людини, щоб збудник хвороби залишався в навколишньому середовищі протягом наступних годин або навіть днів. Будучи поза межами дому, краще не торкатися свого обличчя. Під час сезону грипу одягайте маску для обличчя, щоб захистити себе та не заразити інших. Також слід:

  • ретельно мити руки,
  • бажано використовувати антибактеріальні лосьйони,
  • використовувати мило.

Як антибактеріальні засоби, так і дієтичні добавки можна знайти в пропозиції аптеки, яка продає ліки в Інтернеті.

Залишайся вдома!

Це правило поширюється не лише на поточну пандемію, а й на будь-які інші інфекційні захворювання. Тип збудника, який спричинив інфекцію, та симптоми не мають значення. У одних спостерігається висока температура, у інших нежить, кашель та біль у горлі. Хто погано почувається - повинен залишатися вдома. Для власного здоров’я, а й заради інших. У випадку ослаблених людей (наприклад, хронічно хворих або після хіміотерапії) навіть звичайна застуда може мати серйозні наслідки.