Кожен з батьків бажає віддати свого сина чи свою дочку до такого навчального закладу, в якому освітній процес ґрунтуватиметься на творчому підході, а однокласники не заважатимуть навчатися. Адже від цього залежить майбутнє дитини. Вважається, що школи приватного типу переважають над державними. Чи це так?

Ознайомитися з пропозицією мережі приватних ліцензованих шкіл КМДШ ви можете, пройшовши за посиланням https://www.creativeschool.com.ua/school/5-9/!

Що таке приватна школа?

Коли людина чує словосполучення «платна школа», вона уявляє собі таке: у класі інтер'єр обладнаний новітньою технікою, навчаються діти лише з забезпечених сімей, а вчитель вкладає у свою професію та учнів усю душу.

У деяких людей вимальовується інше уявлення про приватну школу: «золота» молодь, яка не вчиться, бо навіщо їм це робити, якщо за них заплатили тато з мамою. Особливих дітей там немає – такі ж, як і в інших навчальних закладах, лише їхні батьки заможніші. У учнів формується думка, що Всесвіт крутиться навколо них, а педагоги ставляться до них не стільки ввічливо, скільки ліберально.

Переваги приватної школи

Навчання у платних школах не гарантує того, що знання дитини будуть на найвищому рівні. Тим не менш, є низка переваг перед державними.

Чому більшість тат і мам віддає дитину до приватної школи? Пояснюється це тим, що платні навчальні заклади мають такі переваги:

  • Якість процесу освіти. У приватних центрах працюють лише висококваліфіковані педагоги, які не уявляють свого життя без цієї професії. Вони не бажають працювати у державних школах за  мізерну заробітну плату.
  • Хороше шкільне технічне обладнання. Безумовно, у багатьох державних школах також є сучасна комп'ютерна техніка. Наявність обладнання у таких закладах залежить від спонсорування та чесності керівництва, яке змушене покращувати фінансове становище непорядним шляхом.
  • Інтерес до якісного навчання. Така зацікавленість особливо помітна у профільних навчальних закладах, до яких учні йдуть після закінчення 9 класу. У школах державного типу діти «протирають штани» цілих 11 років.
  • Застосування новаторських дидактичних технологій. Насамперед, це стосується правильного планування класу. Рекомендується, щоб у класі було не більше 9 учнів. У державних освітніх організаціях не надається такої можливості, що негативно позначається на якості освіти. У приватних школах таку проблему виключено.
  • Атмосфера у класі. У приватних школах є власні традиції, правила, які згуртовують педагогічний та учнівський склад один з одним. У такій атмосфері краще працюється, діти почуваються впевненіше, а вчителям легше виховувати школярів.