Непостійність властиво жіночій натурі. Як відомо, найкращий засіб для підняття настрою – нова зачіска. Саме тому ми так часто міняємося: з блондинки в брюнетку і назад, а може краще постригтися? Щоправда, такі пошуки не завжди добре відбиваються на стані волосся. Нерідко можна бачити волосся, остаточно змучене блондуванням, завивкою, випрямленням, фарбуванням... Хороша новина полягає в тому, що і в цьому випадку можна перейти на більш здорові та щадні рослинні засоби, які не тільки допоможуть змінити імідж, але й помітно покращать якість волосся. Однак стійкі фарби - це досить сильнодіючий засіб, і до їх застосування краще підготуватися, щоб уникнути неприємних сюрпризів.
Записатися на фарбування волосся Київ ви можете на сайті салону краси Le Blanc!
Пофарбовані локони, як і волосся після будь-якої хімічної дії, вимагають особливої уваги. Насамперед — спеціалізованого догляду, який має поєднувати у собі живлення, зволоження, підтримку нового кольору. Для цих цілей ідеально підходять серії доглядів з маркуванням «для фарбованого волосся»: їх особливість у тому, що вони, живлячи волосся, не вимивають косметичний пігмент. Для цих цілей підходять засоби з екстрактами рослин і трав, які мають антиоксидантну властивість, адже локони після хімічного впливу особливо чутливі до несприятливих зовнішніх факторів на кшталт гарячого укладання, агресивних погодних умов, стресів та хвороб.
Перманентні барвники як аміачні, так і безаміачні рекомендується використовувати раз на 3-4 тижні: коріння рекомендується забарвлювати, а довжину тонувати, щоб уникнути перенасичення та затемнення відтінку. Натуральні барвники, що мають тонуючий ефект, можна використовувати частіше - раз на 10-12 процедур миття волосся.
Не рекомендується фарбувати та знебарвлювати волосся, якщо шкіра голова подразнена або пошкоджена, якщо волосся ослаблене через хімічну дію. У цьому випадку процедуру фарбування можуть супроводжувати неприємні відчуття на шкірі голови, колірний результат не буде соковитим, яскравим і стійким, а волосся - сяючим і шовковистим. З таким волоссям потрібно спочатку провести підготовчу терапію - інтенсивне відновлення.
Поширена думка про те, що на брудне волосся фарба «краще лягає», не має під собою підстав, оскільки перманентний барвник працює із внутрішніми шарами волосся, а не лише із зовнішнім шаром кутикули. Однак, якщо ви фарбуєте волосся аміачним барвником або знебарвлюєте його, то проводити цю процедуру на немитому волоссі дійсно краще, оскільки жирова плівка на поверхні шкіри голови спрацює як захисний бар'єр, і неприємні відчуття, які можуть супроводжувати ці процеси, будуть зведені до мінімуму.