Карбамід, також відомий як сечовина, є одним із найпопулярніших добрив, які використовують у сільському господарстві, до того ж поширене воно як у рослинництві, так і у тваринництві. Тому часто виникає потреба купити карбамід у Львові або з доставкою по Україні у великій кількості. Зробити це можна, оформивши замовлення в інтернеті й обравши зручний спосіб доставки.
Але чи знаєте ви, як правильно зберігати і застосовувати карбамід, щоб він приносив максимум користі? У цій статті ми поділимося кількома головними правилами і секретами використання сечовини, а дочитавши до кінця, ви дізнаєтеся, де можна купити карбамід за доступною оптовою ціною.
Як застосовувати сечовину у рослинництві
Щоб збильшити урожай і захистити культури від шкідників та несприятливих погодних умов, сечовину можна використовувати у різний спосіб, наприклад:
- як розчин для обприскування рослини напровесні, щоб затримати їхнє цвітіння і, відповідно, захистити від весняних заморозків;
- для поливу рослин розчин сечовини можна використовувати для ефективної боротьби зі шкідниками і хворобами;
- як підживку для насичення рослин азотом і підвищення урожайності;
З останньою метою сечовину краще вносити, коли рослина щойно почала набирати зелену масу. Адже якщо ви затягнете цей процес до появи бутонів, урожайність, навпаки, може знизитися.
В осінній період, тим паче для багаторічних та озимих культур, добриво взагалі не рекомендують використовувати. Оскільки до весни частина азоту всотається у глибші шари ґрунту, тому рослині буде складно ввібрати його звідти.
Якщо збираєтеся вносити сечовину у ґрунт безпосередньо перед посівом просто в борозенки, потрібно злегка присипати її землею, щоб уникнути прямого контакту з насінням або бульбами.
Сечовина як кормова добавка
Сечовину часто використовують як добавку до корму для великої рогатої худоби. Адже вона містить до 40% азоту, який необхідний коровам для кращого виділення молока. Отже, використовуючи карбамід у середньому по 50 г на день (загалом рекомендують вводити добавку із 3 г, поступово збільшуючи порцію), ви підвищите надої і жирність молока приблизно на 1 л і 0,25% відповідно. Уважно стежте за тим, щоб не перевищувати дозування, оскільки тварина може отруїтися.
Правила зберігання карбаміду
Хоч карбамід і належить до класу безпечних речовин, усе ж він потребує правильного зберігання, відповідно до вимог, вказаних на пакованні. Також врахуйте, що добриво не переносить контакту з іншими речовинами для підживи.
А для того, щоб купити якісний карбамід у великій кількості і за оптовими цінами, потрібно оформлювати замовлення на сайті компанії "Система Оптимум". Тут також можна знайти і інші види добрив та хімікатів для будь-яких потреб.