Світ рухається до катастрофи, і є рятувальний бункер, який може врятувати вас від небезпеки. Однак тільки половина групи може увійти в бункер, тому що кисневий генератор розрахований на обмежену кількість людей. Це означає, що виживуть лише кілька щасливчиків, а решта зустрінуть катастрофу зовні.

БУНКЕР - ОГЛЯД настільної гри для дорослої компанії

Гравці в цій грі отримують кілька карток, на яких зображені їхні риси характеру, що включають професію, інтереси та стан здоров'я. Мета гри - поступово розкривати карти і знайомитися з іншими гравцями. Таким чином, вони зможуть зрозуміти, хто може допомогти їм вижити і відновити своє життя після того, як вони покинуть бункер. Протягом усієї гри деякі гравці будуть вигнані, а ті, що залишилися, пройшовши всі голосування, зможуть залишитися в бункері.

Ви повинні будете перебувати в бункері протягом року, поки небезпека не вщухне. Усередині бункера у вас буде вода, їжа і місце для відпочинку. Час від часу прогулюйтеся бункером, і ви можете натрапити на карти, які покажуть вам, що на вас чекає.

Стадія підготовки до гри

У базовій версії гри Бункер Українське видання є коротка фінальна частина, де гравцям потрібно докласти всіх зусиль, щоб дістатися до підземного бункера.

Ігровий режим під назвою "ІСТОРІЯ ВИЖИВАННЯ" має фінал, який розгортається поступово по ходу гри. Ви дізнаєтеся, хто вижив із тих, хто був замкнений у бункері, і чи вдалося вижити комусь із вигнанців. Щоб підвищити шанси на виживання, важливо зібрати команду з людей із різними корисними навичками. Не концентруйтеся тільки на очевидних загрозах, будьте готові до всього несподіваного. Мета режиму ВІДРОДЖЕННЯ полягає в тому, щоб і самці, і самки змогли вижити й утворити пару для продовження роду. Якщо вік або інші характеристики персонажа викликають сумніви в його здатності продовжити рід, питання може бути вирішене шляхом обговорення, голосування або навіть підкидання монетки. Наявність партнерів, які доповнюють один одного, відіграє ключову роль у психологічній атмосфері групи і навіть може послужити аргументом під час голосування.

Ось посібник із гри "Бункерна гра 3.0" (українське видання).

Гравці отримують по одній карті з колод Здоров'я, Біологія, Захоплення, Професія, Багаж і Факти - загалом 6 карт. Під час кожного раунду гри по одній карті від кожного гравця розкриватимуться, поступово розкриваючи інформацію один про одного. Наприкінці гри одна карта від кожного гравця залишиться закритою.

Гра включає в себе два режими з різними варіантами цілей на вибір!

Завдання: ВИЖИВАННЯ (до семи гравців);
Завдання: ВІДРОДЖЕННЯ (від 8 і більше);

Що в коробці з грою?

  • Всього карток - 321
  • Біологія - 32 картки
  • Хобі - 32 картки
  • Професії - 50 карток
  • Здоров'я - 32 картки
  • Факти - 50 карток
  • Багаж - 32 картки
  • Особливі Умови - 32 картки
  • Загрози - 21 картка
  • Катастрофи - 10 двосторонніх карток.
  • Бланки голосування - 120 шт.
  • Бункер - 30 карток

Кожен гравець отримує в закритому вигляді одну карту Особливих умов, яку можна розіграти в будь-який момент гри для отримання значного ефекту. Ви повинні використовувати їх з розумом і тримати в таємниці від інших гравців. Ви можете поступово розкривати свої карти по ходу гри, щоб аргументувати свою корисність і вибирати кандидатів на вигнання. Блеф про ваші закриті карти також є варіантом. Просто пам'ятайте, що ці карти можуть дійсно вплинути на хід гри.

Роздайте бланки для голосування - по одному на кожного гравця. Щоб робити нотатки, візьміть із собою ручку або олівець. За бажанням, голосування можна проводити, показуючи пальцем на кандидата, а не використовуючи бланки, але не забудьте підрахувати кількість голосів проти нього.

Бункер настільна гра купити

Виберіть навмання картку "Катастрофа" і покладіть її лицьовою стороною догори в центр столу. Ви можете або прочитати текст вголос, або відсканувати QR-код, щоб прослухати драматичну розповідь про катастрофу.

Покладіть п'ять випадкових карт Бункеру на стіл у ряд праворуч від карти Катастрофи.

Гра складається з п'яти раундів, у яких гравці досліджують бункер і відкривають карти, при цьому в кожному раунді дозволено до двох голосувань, як зазначено в таблиці раундів і бланках для голосування. Кожен голос вимагає видалення одного гравця, який стає вигнанцем.

Той, хто здав карти, ходить першим і починає раунд 1. Пам'ятайте, що настільні ігри - це дружнє спілкування. У процесі гри у вас буде можливість попрацювати над своїми навичками спілкування, аргументації та командної роботи. Вам також доведеться приймати непрості рішення, коли потрібно буде позбутися гравців у грі. У вашого персонажа будуть як хороші, так і погані риси, але важливо пам'ятати, що це всього лише гра, і тримати свої емоції під контролем. Повідомте всім про правила гри заздалегідь, щоб гравці могли повністю зануритися в гру і вивчити різні моделі спілкування.

Під час проведення ігор з дітьми ви можете заздалегідь прибрати деякі картки, що містять неприйнятні теми. Наприклад, ви можете відкласти картки, в яких згадуються такі теми, як сексуальна орієнтація, наркотики або хвороби. Гра розроблена таким чином, що у вас залишиться достатня кількість карток, навіть якщо ви граєте з великою компанією. Щоб урізноманітнити гру, ви також можете повністю прибрати з гри колоду "Здоров'я", перетасувати карти "Хобі", "Багаж" і "Факти", а потім розкласти випадковий набір із чотирьох карт. Усі карти мають однаковий дизайн зворотного боку, але лицьова сторона має різні кольори, щоб допомогти розділити їх за типами.

Заключення

У режимі "Виживання" всі виграють, якщо хтось із тих, хто вижив, зможе відреагувати на катастрофу.
У режимі "Відродження" всі, хто вижив, можуть перемогти, якщо деякі з них зможуть запобігти катастрофі, а деякі - передати свої гени наступному поколінню.

На завершення - базікаєте про те, як проходила гра, і обмірковуєте те, які рішення ви ухвалювали.