18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  

На правах реклами. 

Ось вони — нові колеги, з якими ти будеш багато часу проводити на новому місці. Всі вони різноманітні, і сьогодні, як новенький, ти опинишся у центрі уваги. Розуміємо, це може бути стресово. Тому ми підготували для тебе 7 корисних порад, щоб ти швидше адаптувався в колективі та відчув себе затишно на новому місці праці, а також деталі на сторінці https://go-velo.com.ua/blogs/articles/7-tips-to-help-you-join-the-new-team

  1. Ймовірно, у перший робочий день тебе представлять колегам, з якими ти будеш тісно працювати. Важливо встановити з ними контакт, і найкраще, якщо ти зможеш запам'ятати їхні імена. Це може бути викликом, але маленькі мнемонічні прийоми або асоціації можуть допомогти. Витрачений час і зусилля того варті, адже людина, яка з самого початку звертається до інших на ім'я, виглядає більш дружньою та уважною. 
  2. Кожен робочий колектив має свої унікальні звичаї та правила. Наприклад, в одному місці може бути прийнято послаблювати дрес-код у п'ятниці, в іншому - замовляти піцу для команди після вдалих презентацій, тоді як деінде дуже серйозно ставляться до дотримання робочого часу і не підтримують тривалі перепочинки. Важливо врахувати, що деякі сучасні продукти, як, наприклад нікотинові паучі VELO, дозволяють споживати нікотин без перерв на робочому місці, адже вони не виробляють диму* чи попелу*, не створюючи таким чином незручностей для колег чи клієнтів своїми запахами. 
  3. Зрозуміло, що важливо уникати запізнень на роботу. Проте, з'являтися на робоче місце занадто раніше, особливо у перший день, також не рекомендується. На новій роботі потрібен час, щоб організувати все для твого прибуття: призначити робоче місце, підготувати початкові завдання. Таким чином, краще прибути точно в призначений час, щоб не створювати непотрібних незручностей для нових колег. 
  4. Не вагайся запитувати, якщо щось незрозуміло. Ліпше один раз отримати роз'яснення, ніж допустити зайві помилки. Зараз ти маєш всі підстави запитувати - адже ти ще новачок і потребуєш розібратися у всьому. Крім того, як говорив Дейл Карнегі, важливо давати людям шанс відчути свою значущість. Твої запитання можуть стимулювати колег продемонструвати свої професійні навички або ж просто почати захопливу бесіду. 
  5. На перший день роботи, якщо у твоїй компанії існують корпоративні чати або чати окремих відділів, важливо стати їхнім учасником. Звернись до свого керівника з проханням додати тебе до них: це допоможе тобі завжди бути в курсі ключових подій і процесів. Крім того, так ти зможеш швидше вивчити імена колег. 
  6. Як новачок у команді, важливо зібрати якнайбільше інформації. Розпитай колег, де вони переважно обідають. Може бути, в офісі функціонує їдальня, обладнана кухня, або поблизу знаходиться затишна кав'ярня. Ідеально, якщо вони зможуть особисто показати тобі ці місця і навіть влаштувати спільний перший обід. Це дійсно один з найкращих способів налагодити контакти з новими колегами. 
  7. Уявімо, що ти вже приєднався до обіду з новими колегами. Не поспішай відразу ж ділитися деталями свого особистого життя або майбутніми планами. Краще спостерігати та вступати в розмову лише тоді, коли тебе безпосередньо залучають. Це дасть тобі можливість краще зрозуміти нових людей та їхні інтереси. 

Цей підхід слід застосовувати й у робочому процесі. Не квапся засуджувати колег за пропущені терміни, часті перерви на каву або звичку спізнюватися. Це може бути частиною культури нового місця роботи, яку ти ще не зрозумів. 

Якщо на роботі немає можливості, або спеціальних місць для куріння, то паучі вам допоможуть. Адже можна непомітно та будь-коли отримати насичення нікотином, не виходячи постійно на вулицю та не відволікаючись від роботи. Детальніше, у чому їхня перевага, можна почитати на сайті. 

* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність