• Головна
  • Завдяки маріупольському стартапу, тепер власний будинок можно спроєктувати власноруч
17:35, 28 січня 2021 р.
Надійне джерело

Завдяки маріупольському стартапу, тепер власний будинок можно спроєктувати власноруч

Наприкінці 2020 року в Маріуполі на форумі "EAST COAST: IT Investment Forum" презентували 10 нових стартапів. Одним з них став "Hologram.Global" — онлайн-конструктор будинків зі сталевих конструкцій, який брав участь у програмі розвитку стартапів від "1991 Маріуполь". Проєкт будинків майбутнього враховує усі вподобання, адаптується до місця розміщення та змінюється за бажанням клієнта.

Україно-естонський стартап "Hologram.Global" створює унікальні технологічні будинки зі сталевих конструкцій, які зносостійкі протягом 50 років та гнучкі до змін. Кожна деталь зовнішнього та внутрішнього наповнення будівлі обрана клієнтом і створена ексклюзивно для нього. Бажаючі створюють проєкт свого майбутнього приватного будинку чи готелю на онлайн-конструкторі, а вже протягом місяця отримують готову будівлю з металевого каркасу. Таким чином, відпадають побоювання щодо тривалого очікування на етапі забудови, ненадійних підрядників чи зриву проєкту.

На онлайн-конструкторі ви можете обрати прототип будинку або спроєктувати його самостійно у найменших деталях: інтер’єр, екстер’єр, посуд, покриття, комунікації. Кастомізувати можна абсолютно все: від тарілок до матеріалу фасадної обробки. На етапі проєкту можна одразу побачити його фінальну вартість та отримати готовий до експлуатації будинок протягом місяця після натискання кнопки «Сплатити», пояснюють засновники стартапу "Hologram.Global" Станіслав та Денис Юрченки.

Завдяки маріупольському стартапу, тепер власний будинок можно спроєктувати власноруч, фото-1

Над проєктом працюють не лише українці, його творить команда із 10 спеціалістів: інженери та проєктні менеджери з Естонії, а розробники та дизайнери  з Маріуполя.

Засновники стартапу брати Станіслав та Денис Юрченки розповідають, що наразі стартап працює у двох напрямках:

1) розробка будинку, в якому основним компонентом є металеві конструкції. Це створено для того, щоб у клієнтів не було обмеження по внесенню в проєкт змін, а також будь-яких розширень будівлі;

2) програмне забезпечення — онлайн-конструктор, на якому замовник може побачити деталізовану віртуальну модель свого будинку, розрахувати його вартість і оформити замовлення.

Читайте більше: В Мариуполе построят 8-этажный дом для молодежи и работников коммунальной сферы, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #стартап

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Я
28 січня 2021 р., 19:57
Сайт, ссылка? Статья ни о чем. Где-то что-то..
Масаракш
28 січня 2021 р., 21:03
Без фундамента. Из радиоактивного металла. (. Вы чем там совсем ку ку.?.
1991
29 січня 2021 р., 09:19
East coast)  Стартап...  А кроме модных слов есть что-то конкретное?
В теме
29 січня 2021 р., 09:59
Есть не большая проблемка. Тот, кто разрабатывал эту программу видно очень далек от реалий строительства в Украине.  Во-первых: стоимость строительства жилого дома из м/к в разы дороже, чем, например из того же газоблока. Во-вторых: любой желающий запроектировать (главное реализовать этот проект) в этой программе сможет только индивидуальный жилой дом, а вот с гостиницей(как приведен пример в статье) не получится т.к. любой другой объект должен проектировать специалист с наличием соответствующего квалификационного сертификата архитектора или инженера-проектировщика. Так что увы, господа, ваш стартап- бесполезная трата времени!
ржу не могу
29 січня 2021 р., 10:03
еще бы сказали где денег взять на строительство
live comments feed...