• Головна
  • На концерт до Дня міста витратять 3,7 млн грн. Стало відомо, кого із зірок запросили
16:18, 7 вересня 2021 р.
Надійне джерело

На концерт до Дня міста витратять 3,7 млн грн. Стало відомо, кого із зірок запросили

25 вересня до Дня міста відбудеться святковий концерт на площі Свободи за участі відомих співаків.

0629 з'ясував, хто із зірок буде розважати мешканців та скільки Маріуполь заплатить за це свято.

Цього разу сцену встановлять на площі Свободи, а не біля драмтеатру, як це було на День Незалежності.

Згідно з тендерною документацією системи ProZorro, на День Маріуполя для жителів та гостей міста співатимуть місцевий кавер-бенд "Endorphins", відомі українські гурти "Один в Каноє" та "Бумбокс", а також швейцарський гурт "KADEBOSTANY".

Сюрпризом стане піротехнічне шоу.

Початок святкового концерту очікується о 17:00, а завершиться він о 22:00.

Місто планує витратити майже 4 млн грн на встановлення й декорування сцени, забезпечення світла та звуку під час концерту, виплату гонорарів гуртам й піротехнічне шоу.

Наразі фірму, яка буде займатися організацією концертної програми, - ще не обрали, заявки можна подавати до 9 вересня і після того буде обраний переможець аукціону.

Переможцем тендерів на організацію попередніх святкових концертів у Маріуполі була ТОВ "Фіш Кен Флай". У 2021 році ця компанія взяла участь у 6 державних тендерах, всі вони пов'язані з Маріуполем. "Фіш Кен Флай" організовували фестиваль "MRPL City Fest", на який місто виділило з бюджету 2 млн грн. Також вони брали участь у підготовці заходу "Ніч музеїв".

0629 буде слідкувати, чи виграє ТОВ "Фіш Кен Флай" аукціон цього разу.

Детальніше про те, як столична компанія "Фіш Кен Флай" заробляє на тендерах в Маріуполі, читайте в матеріалі 0629 Как мариупольский бюджет помогает ч(е)астным компаниям богатеть.

Читайте також: Фестивальный сентябрь. Какие события в Мариуполе нельзя пропустить

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #День Мариуполя #концерт

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
жили были
7 вересня 2021 р., 16:25
А помочь нуждающимся и многодетным не надо?
ввв
7 вересня 2021 р., 16:42
Кому нужны эти концерты,малолеткам одурманелым,малоимущие останутся наедине с собой,уж им не до концертов
7 вересня 2021 р., 17:33
Кто все эти " звезды"?
п
7 вересня 2021 р., 18:20
Мост бы отремонтировали на заводской площадке,он стоит 2 млн,чем кормить кого-то,и у вас же корона? А потом локдаун,дистанционку в школе и ТД
qw1265@ukr.net
7 вересня 2021 р., 18:21
что звезды что мэр
live comments feed...