Місто тоне у лайні: окупанти знайшли винного у проблемах з каналізацією у Маріуполі
Окупанти не можуть вирішити проблему з витоком каналізаційних стоків і активно шукають винних. Система у Маріуполі не працює, а містяни майже щодня скаржаться на критичний стан комунальної сфери.
Зокрема, з такою ситуацією зіткнулися жителі будинку №100 на вулиці Митрополитській.
"Підвал заливає каналізаційними стоками, аналогічно зливається каналізація і в сусідній котлован від демонтованого будинку 98. Раніше приїжджали на скарги мешканців комісії від адміністрації, ходили, дивилися, а лайно продовжує розтікатися по підвалу і зовні в котлован", - скаржаться місцеві жителі.
Така ж сама аварійна ситуація у всіх районах міста.
Вже більше місяця тому подали заявку на непрацюючу центральну каналізацію й жителі вулиць Ливарної та Монтажної у Кальміуському районі.. Проте аварійні служби так і не доїхали до місця.
"Люди миють посуд і виливають на вулицю, випрати та сходити до туалету не реально. У водоканалі відповіли йдіть до ЖЕКу, а в Жеку йдіть у водоканал. Знову замкнене коло", - кажуть маріупольці.
У Центральному районі біля ринку "Юмовіла" потік з фекалій вже навіть встиг замерзнути. "Але все одно дуже смердить", - констатують містяни.
"Те ж саме, Урицького д.122 - "спеці" продавили колекторну трубу, підрядники сказали, що немає фахівців та робітників. У результаті будинок задихається від вони, підвал у лайні", - повідомляють маріупольці у соцмережах.
З проблемами з каналізацією вже зіткнулися мешканці не лише аварійних будинків, але й новобудов окупантів на "Черемушках" та ЖК "Нєвський" ( побудован фактично на колекторі, який давно потребує ремонту, - ред.). Окупанти не проводять заміну комунікацій та роблять усе на скору руку для пропагандистської картинки "відновлення".
За словами маріупольців, наразі у місті працює лише одна аварійна бригада, яка не встигає виконувати всі заявки. Через дуже низьку зарплатню, яку пропонують окупанти, люди не хочуть там працювати.
"Ми дзвонили та залишали заявки водоканалу протягом двох місяців. У відповідь отримували, мовляв, бригада одна, чекайте... Пару днів тому видзвонили приватника, 7000 тис.руб і все прочистили. Питання - за які стоки нам приносять платіжки?", - обурюються городяни.
Тим часом гауляйтер окупованого Маріуполя Олег Моргун визнає, що є певні проблеми із каналізацією у місті. В окупаційній адміністрації навіть знайшли такого собі "цапа відбувайла", на якого повісили всі комунальні косяки. За словами Моргуна, підрядники систематично викидають будівельне сміття в каналізаційні колодязі.
"У всіх районах міста фіксуються випадки засмічення каналізаційних колодязів будівельним сміттям підрядників", - написав гауляйтер у себе в Телеграм.
Про покарання винних не йдеться - підрядників лише письмово ввічливо попросили "посилити контроль за виконанням будівельних робіт". Проте усім зрозуміло, що проблему проблему це не вирішить, а окупований Маріуполь продовжить тонути в каналізаційних стоках.
Читайте також: У Маріуполі стало занадто багато лайна. Підсумки тижня, - ВІДЕО