• Головна
  • Керівнику Маріупольського морського порту Ігорю Барському продовжили домашній арешт
Продовження теми
12:00, 12 вересня

Керівнику Маріупольського морського порту Ігорю Барському продовжили домашній арешт

Продовження теми
Керівнику Маріупольського морського порту Ігорю Барському продовжили домашній арешт

Вищий антикорупційний суд продовжив до 27 жовтня строк тримання під нічним домашнім арештом виконувача обов'язків директора державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» Ігоря Барського, якого підозрюють у розтраті 13,92 млн грн.

Таке рішення 27 серпня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, Апеляційна палата пом'якшила домашній арешт Барському. Також на нього поклали низку обов'язків: прибувати за викликом; не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування із свідками у кримінальному провадженні та здати на зберігання закордонні паспорти.

Прокурор САП просив продовжити дію домашнього арешту та покладених обов'язків ще на два місяці.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку тримання під домашнім арештом – задовольнити. Продовжити запобіжний захід у виді домашнього арешту, застосований до (Барського – ред.), із забороною залишати житло у період з 23:00 до 06:00 без дозволу строком на 2 місяці, тобто до 27 жовтня 2024 року включно. Термін дії обов'язків, покладених на підозрюваного, визначити строком на 2 місяці до 27 жовтня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, Офіс генерального прокурора передав до НАБУ справу директора Маріупольського порту. Як встановило слідство, у лютому 2022 року між Маріупольським портом та приватною фірмою укладено договір на додаткові роботи з будівництва спеціалізованого перевантажувального комплексу зернових вантажів. Попри вторгнення росії та масовані обстріли Маріуполя директор порту вирішив сплатити підрядній організації фактично не відпрацьовані за договором кошти. На думку слідчих, посадовець надав вказівки підлеглим працівникам готувати фіктивні документи. При цьому їх оформлювали «задніми числами» - вже після закінчення строків дії договору.

У період з жовтня по грудень 2022 року на підставі підписаних керівником порту актів нібито виконаних робіт підрядник незаконно отримав від держпідприємства понад 13,92 млн грн.

Читайте також:

Директор маріупольського порту відповів на звинувачення слідчих органів, - ДОПОВНЕНО

Антикорупційний суд продовжив слідство у справі директора Маріупольського порту

Стало відомо, хто тимчасово очолив Маріупольський торговий порт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #порт #Барський #ВАКС
live comments feed...