• Головна
  • "Забудовнику" Новоазовська, Мєлєкіно, Ялти та Сєдово оголосили про підозру
14:13, 15 квітня

"Забудовнику" Новоазовська, Мєлєкіно, Ялти та Сєдово оголосили про підозру

«Заступнику міністра днр», який просуває ідеї незаконної забудови Приазов’я, Донецька обласна прокуратура повідомила про підозру.

У 2014 році житель Донецька, маючи стійкі проросійські погляди, залишився в окупованому  місті. За відданість ідеям Кремля у вересні 2023 року він отримав псевдопосаду «заступника міністра молоді, спорту й туризму» квазіреспубліки.

"Забудовнику" Новоазовська, Мєлєкіно, Ялти та Сєдово оголосили про підозру, фото-1

Підозрюваний концентрує зусилля на уявному розвитку так званої туристичної галузі. Передусім, у фокусі його уваги перебувають популярні до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну курортні села, а саме Мелекіне, Урзуф, Юр’ївка Мангушської громади та селище Сєдове Новоазовської громади.

Під час інтерв’ю підконтрольним окупаційній владі «медіа» чоловік публічно висловлювався за сприяння незаконній забудові Азовського узбережжя. Підтримував ідеї будівництва бази відпочинку для окупантів на Білосарайській косі та «постіндустріального парку» на території розбомбленого російськими військами заводу «Азовсталь» у Маріуполі.

Як голова відомчої комісії, фейковий міністр визначає отримувачів грошової субсидії з метою підтримки «туристичних проєктів».

 За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянину заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Його оголошено у розшук. 

Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Максимальне покарання – 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Поділиться, що у вас із житлом в окупації?
проголосували 682 відвідувачів
#Маріуполь
live comments feed...