• Головна
  • На Netflix вийшов фільм про третю штурмову, - ВІДЕО
09:08, 4 липня
Надійне джерело

На Netflix вийшов фільм про третю штурмову, - ВІДЕО

На Netflix вийшов український документальний фільм «Ми були рекрутами».

Про це повідомив режисер фільму Любомир Левитський.

"Фільм покорив серця десятки тисяч глядачів в кінотеатрах і сьогодні нарешті хлопці і дівчата в полях мають змогу глянути цю роботу. Ну і звісно всі ті, хто практикує домашній перегляд під щось смачненьке. 

Моя рекомендація як режисера, Фільм краще сприймається з хорошим звуком. 

Ми були рекрутами  – це не просто фільм. Це щира та емоційна розповідь про звичайних людей, які стали героями. Вона висвітлює історії про мужність, дружбу та самопожертву. 

Цей фільм – запрошення приєднатися до історії, до боротьби за кожен день, за кожен момент життя", - написав режисер на своїй сторінці у Фейсбуці.

В прокат фільм вийшов 2 травня.

Як писала «Антоніна» (сайт кіно та телерецензій), стрічка вийшла у прокат 2 травня. Її головний герой — 19-річний молодик, який вирішив піти служити в Третю штурмову бригаду та отримав позивний «Журналіст». За сюжетом, він почав знімати фільм про 3 ОШБр дорогою з Києва у більш гарячі місця, спілкуючись із сімома бійцями та однією бійчинею. Вони розповідають про себе, свою мотивацію, роботу та діляться думками про війну.

За оцінкою рецензентки, перегляд стрічки має сприяти формуванню здорового ставлення до мобілізації та може підштовхнути тих українців, які зараз вагаються перед походом на війну.

"Із самого початку напишу про лиш один недолік стрічки, а потім уже про все хороше. Автори подають її як мок’юментарі, тобто ігрову роботу, яка прикидається документальною. Хоча, як на мене, це все ж документальний фільм з елементами постановки. Оскільки головні ролі там виконують непрофесійні актори — військові, то роблять вони це трішки гірше, ніж мочать росіян. Але до них — нуль претензій, вони й не мусять цього вміти. Як і бути неймовірними ораторами. Тому обраний концепт, як на мене, трішки невдалий. Це якщо судити з погляду художніх якостей. Проте, напевне, ми тут цього робити не будемо. 

Бо у фільму явно інша мета. Він має сформувати здорове ставлення до мобілізації та підштовхнути тих українців, які зараз вагаються перед походом на війну. Саме їх, адже інших наші герої шпиняють. Наприклад, військовий на позивний Істок, який отримав дві контузії і зараз керує підготовчими тренуваннями, говорить про «мамчиних бандитів». Чуваків, які хочуть показати свою крутість різними агресивними витівками, але у справді небезпечних умовах виявляються ні на що не здатними. Також дісталося качкáм зі спортзалів, які, мовляв, опікуються лише фігурою. Хоча, може, це такий хитрий хід, щоб викликати почуття сорому.

Інша справа — прості, нормальні хлопці та дівчата з сіл, міст і містечок. Вони і є цільовою аудиторією фільму. Беруть їх передусім ефектністю. Дивіться, які класні наші герої, хочете бути такими? То приходьте. А щоб приходити не боялися, автори показують, що ж на них чекає. 

Отже, головний герой — молодий боєць із позивним Журналіст. Йому 19. Під круту музичку він дивиться на себе в дзеркало і зістригає довге волосся машинкою під такі слова: «То ж хто я тепер? Той, від кого нічого не залежить? Чи той, хто увірветься в вирішальну битву?» - пише Лєна Чиченіна, авторка рецензії на "Антоніні".

Отже власні враження від фільму тепер можуть отримати всі підписники платформи Netflix.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#Маріуполь #Азов #3 штурмова
live comments feed...