• Головна
  • Як влаштований внутрішньопідлоговий конвектор?
Новини компаній
16:14, 22 серпня 2024 р.

Як влаштований внутрішньопідлоговий конвектор?

Новини компаній

Медні трубки оснащені алюмінієвими пелюстками. Алюміній та мідь мають велику теплопровідність та тепловіддачу. Тому це найкраще рішення у виробництві теплообмінника. Для такого теплообмінника потрібна мінімальна кількість теплоносія, що дозволяє мінімізувати обігрів теплоносія і набагато більше заощаджувати на прогріванні приміщення в холодну пору року. Теплоносій при включенні миттєво нагрівається і вже за кілька хвилин вже можна відчути, як змінюється мікроклімат приміщення.

Теплоносій поміщений у спеціальний сталевий короб, який заздалегідь вже поміщений у підлогу. Виробники фарбують короб для запобігання утворенню корозії, але це ніяк не впливає на продуктивність самого приладу. Зверху монтуються декоративні грати. Вона захищає від прямого контакту з гарячим теплоносієм та служить для декорування приміщення.

Як влаштований внутрішньопідлоговий конвектор?, фото-1

Внутрішньопідлоговий конвектор це найкраще рішення заміни традиційним опалювальним приладам. Правильно та якісно змонтована система прослужить вам багато років, даруючи тепло та затишок у будинку.

В інтернеті все більше і більше з'являється інформації про внутрішньопідлогові конвектори, інформація вся теоретична і хороша, і я вирішив вперше торкнутися складної теми, яка обговорюється на форумах, а саме про проблеми з встановленням внутрішньопідлогових конвекторів, наслідками експлуатації, такими як внутрішньопідлогові конвектори не гріють, не працюють, мало ефективні. Тобто на практиці та досвіді наших клієнтів, які до нас звертаються з різними питаннями щодо експлуатації конвекторів опалення, зробити міні огляд, інформаційну статтю.

Вбудовані в підлогу батареї при правильній установці є не гірше стандартних батарей опалення, але іноді чуємо негативні відгуки монтажників, клієнтів про те, що конвектори не ефективні. Ми хочемо повністю спростувати дані відгуки, і повідомити, що маленька ефективність є наслідком неправильного підбору та встановлення приладу. Хочемо навести приклад однієї з проблем, з якою зіткнувся клієнт після встановлення внутрішньопідлогового конвектора

Як влаштований внутрішньопідлоговий конвектор?, фото-2

Така ситуація часто зустрічається з вбудованими в підлогу конвекторами опалення. Перше що впадає у вічі, так це відстань конвектора від вікна. Конвектор розміщений на відстані більше 30 см від вікна, за рекомендаціями виробників, для максимальної ефективності, конвектор рекомендується встановлювати на відстані не більше 10-25 см від вікна. Оскільки конвектор виконує кілька функцій:

  • Теплова завіса, що запобігає потраплянню холодного повітря в приміщення.
  • Зняття конденсату тепловим потоком.
  • Опалення приміщення.

При правильному встановленні конвектор одночасно виконує всі три функції. В даному випадку ефективність його знижена за всіма трьома пунктами, оскільки:

  • тепловою завісою він повною мірою виступити не може, тому що далеко знаходиться від місця, де холодне повітря проникає в приміщення.
  • При великих перепадах температур, конвектор також не впорається повною мірою із запотіванням вікна, тобто не встигатиме його підсушувати, оскільки знову таки знаходиться на великій відстані від вікна.
  • Це єдиний пункт, за яким внутрішньопідлоговий конвектор повинен менш справлятися, віддавати тепло в приміщення, але враховуючи, що він не виступив тепловим бар'єром, тобто ефективність обігріву самого приміщення також виявилася зниженою.

Тобто ми можемо зробити висновок, що невелика похибка при монтажі внутрішньопідлогового конвектора, тягне за собою значне зниження його ефективності, як наслідок люди потім пишуть на форумах, що конвектори поганий вид опалення та краще з ними не зв'язуватися.

Тому ми рекомендуємо звертатися за рекомендаціями до фахівців, які мають досвід у підборі, прорахунку, монтажі та встановленні внутрішньопідлогових батарей, а особливо до тих, хто має досвід вирішення проблем вже після встановлення.

Інформація надана інтернет магазином Carrera.kiev.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...