Як Маріуполь руйнується руками колишнього маріупольця. Історія одного злочину, - ФОТО
Жив-був собі в Маріуполі хлопчик. Звали хлопчика Діма. Хлопчик ріс дуже хорошим, навчався добре. І в школі №25 ним дуже пишались. Але в одній школі з ним вчився інший хлопчик, Пєтя. Пєтя був молодший за віком і він був хуліганом. І він навчив Діму, що нахабство і сила перемагають завжди. І що якщо чогось дуже хочеться, то треба брати, ти маєш право, якщо ти нахабний і сильний.
Пєтя виріс і став бандитом. І як водиться в українських реаліях, бандит Пєтя Іванов зробив вдалу кар’єру в бандитській партії - Партії регіонів. Розпилював вкрадені в Маріуполі гроші, контролював воровські гроші, збивав бабки з чесно працюючого бізнесу і вважав себе великим політиком.
А Діма виріс і теж став бандитом – тільки таким прилизаним, поважним, в костюмі та краватці. Такі бандити зазвичай стають депутатами держдуми російської федерації.
Гроші, влада, і все таке інше, що він отримав… За це Дмитру Сабліну довелось платити. Ціна питання – зрада своєї Батьківщини і рідного міста.
Ще близько 15 років тому він став тією людиною, через яку в Маріуполі (і, як з’ясувалося згодом, не тільки в Маріуполі, а ще і в Криму) за брудні нафтогазові гроші скуповували людей, робили агентурну мережу.
В Маріуполі Діма Саблін профінансував (звісно не за свої гроші, а за «деньги российской федерации») реконструкцію скверу Перемоги, а також арт-алею, яку довгий час в Маріуполі називали місцевим Арбатом, але за волею Сабліна з Івановим там встановили чомусь плиту з новою назвою – Алея пам’яті.
Після таких фінансових витрат, в школі, де вчився «видатний маріуполець», повісили портрет Сабліна, бо він ще й на ремонт школи грошей дав.
Ще був дуже дивний музей «Великой Отечественной войны», у який ніхто не ходив і який більшу частину часу був зачинений. І зараз виникає багато питань, як і навіщо використовувалось приміщення музею.
В 2013 Маріупольська міська рада надала Сабліну звання Почесного маріупольця – за такі потужні фінансові вливання у місто.
І Діма подякував рідному місту – у лютому 2014 року, коли путін запросив у держдуми дозвіл ввести війська на територію України, Саблін підняв руку «за». Ну тобто дозволив знищити російським військам рідне місто.
І почав завозити у Маріуполь гроші через Іванова. А той вже розпоряджався ними на місці, скуповуючи людей. Так розпочиналась «руська весна» в Маріуполі. Таким же чином Саблін поводився і в Криму (екс-віце-прем’єр Криму Рустам Темиргаліев, який обіймав посаду саме в період озброєного захоплення півострова, розповів, що перемовини про анексію з ним вели Дмитро Саблін та Костянтин Малофєєв).
Доречи, встановити фінансові потоки і притягнути до відповідальності Іванова Службі безпеці України так і не вдалося. Тим не менш, про всяк випадок, Іванов втік у той самий Крим.
В 2014 році Маріупольська міська рада проголосувала за зняття з Сабліна звання почесного маріупольця за його антиукраїнські дії.
Але що до того росіянину Сабліну? Він продовжив підривну діяльність проти рідної України. Бо людина – ну ви знаєте яка.
Не виключаємо, що саме через Сабліна останні роки готувався ґрунт для радісної зустрічі окупантів в Маріуполі. Фракція ОПЗЖ більш ніж на половину складалася з людей, які не мали ніяких офіційних доходів, але жили розкішно. Не виключаємо, що жили вони на російські гроші, а отримували їх, в тому числі, за збір розвідданих щодо інфраструктури міста. Ось чому ворог дуже швидко знищив всі інфраструктурні об’єкти життєзабезпечення Маріуполя прицільним вогнем в перші ж дні березня, з початку блокади.
І ось коли частина міста потрапила під окупацію, кого ми першим побачили в розбомбленому Маріуполі? Все точно – Діму Сабліна, який разом зі зрадником Іващенко роздавав гуманітарну допомогу людям, які до «визволителя» Сабліна жодної допомоги не потребували.
На фото - саме момент роздачі Сабліним їжі голодним людям, які майже місяць прожили під російськими бомбардуваннями.
Тож зараз абсолютно зрозуміло, ким, як і коли пророблялася «спецоперація» зі знищення Маріуполя. Вона пророблялась та реалізовувалась руками, як мінімум, двох маріупольців, для яких гроші – не пахнуть, плюс ще декілька негідників на службі у Сабліна з Івановим.
Список цих людей вже надала міська рада Маріуполя. Але повірте, він не повний. Доповнювати ще доведеться.
Завершуючи нашу історію, хочеться зауважити ось на чому. Якщо ви хочете побачити дійсну ціну російської грошової допомоги – подивиться на пам’ятник «Самолет» в парку Перемоги. Це за гроші Сабліна цей літак реконструювався, а також парк Перемоги. Зараз цей літак-пам’ятник збитий російською ракетою, а парк – зруйнований. Сам сплатив, сам і зруйнував. Нічого святого. Тільки гроші…
Читайте також: Бывший почетный гражданин Мариуполя готовил захват Крыма
Депутата Госдумы Росии Дмитрия Саблина лишили звания «Почетный гражданин Мариуполя»