• Україна піднялась на 17 місце Олімпійського медального заліку. Розклад змагань на 5 серпня
09:30, 5 серпня

Вчора, 4 серпня, Україна здобула друге "золото" Олімпіади-2024 і піднялась із самого низу медального заліку аж на 17 місце.

Загалом у дев'ятий змагальний день Україна здобула найбільшу кількість нагород на Іграх-2024.

За інформацією Суспільне.Спорт, змагання пройшли у 23 видах спорту: у баскетболі 3х3, стрільбі з лука, спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, бадмінтоні, баскетболі, пляжному волейболі, боксі, веслувальному слаломі, велоспорті, гольфі, кінному спорті, фехтуванні, гандболі, хокеї на траві, вітрильному спорті, кульовій та стендовій стрільбі, плаванні, настільному тенісі, тенісі, волейболі та водному поло.

Україна здобула одразу три нагороди. Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко вибороли "золото" та "бронзу" у стрибках у висоту, бронзовим медалістом також став Михайло Кохан.

Крім цього, Україна також претендувала на медалі у спортивній гімнастиці. Однак Назар Чепурний та Ігор Радівілов посіли шосте та восьме місця у фіналі опорного стрибка.

Розклад виступів українців на Олімпіаді-2024: десятий день

10:30. Кульова стрільба. Павло Коростильов: малокаліберний пістолет, 25 м, фінал

11:00. Стрибки у воду. Софія Лискун: 10-метрова вишка, одиночний турнір, кваліфікація

11:50. Легка атлетика. Анна Рижикова, Вікторія Ткачук: біг на 400 м з/б, втішні забіги

12:20. Легка атлетика. Олександр Погорілко: біг на 400 м, втішні забіги

12:45. Спортивна гімнастика. Ілля Ковтун, Олег Верняєв: паралельні бруси, фінал

16:00. Стрибки у воду. Жінки, одиночний турнір, півфінал

16:00. Боротьба. Тетяна Сова: вільна боротьба, до 68 кг, 1/8 фіналу (мат В, третій запуск)

16:30. Веслувальний слалом. Вікторія Ус: каяк-крос, чвертьфінал

17:43. Веслувальний слалом. Жінки, каяк-крос, фінал

22:40. Боротьба. Жінки, вільна боротьба, до 68 кг, півфінал

Хто боротиметься за медалі?

Чотири спортсмени: Павло Коростильов (кульова стрільба), Ілля Ковтун, Олег Верняєв (спортивна гімнастика), Вікторія Ус (веслувальний слалом)